Krátký rázový nástrčný klíč 1/2" 21mm Easy fit Jonnesway S21A4121
Kód: S21A4121
Novinka Premiová kvalita
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení
Krátká rázová gola hlavice 1/2" 21mm Easy fit
Detailní informace
Detailní popis produktu
Krátký úderový nástrčný klíč 1/2" 21mm 6ti hran Easy fit Jonnesway S21A4121
✅6hranný rázový nástrčný klíč (vnitřní)
✅Typ hrotu: Vnitřní šestihran (HEX)
✅Pracovní velikost: 21 mm
✅Upínací část: 1/2" (12,5 mm) – typ Easy Fit
✅Celková výška: 38 mm
✅Průměr (pracovní část): 30,0 mm
✅Průměr (hnací část): 30 mm