Stroboskopická lampa pro benzínové motory, stroboskopická lampa pro autodílny

Kód: AR020022
Značka: JONNESWAY
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Skladem (> 3 ks)

Stroboskopická lampa pro benzínové motory, stroboskopická lampa pro autodílny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stroboskopová digitální lampa, stroboskop

AR020022

Kvalitní přípravek renomovaného světového producenta vyznačující se vysokojakostními materiály a zpracováním s dlouhou životností,určený nejen k profesionálnímu používání

Specifikace stroboskopických lamp:

Stroboskopy jsou přístroje pro kontrolu a nastavení spalovacích motorů na optimální parametry v tzv. dynamickém režimu, neboli za chodu motoru. Vstupní čislo aktivuje xenonovou lampu a ta silným světelným výbojem osvětlí točivé místo na motoru. Stroboskop tak s velkou přesností zjistí, kdy motor zapaluje. Digitální stroboskop údaje přímo zobrazuje na displeji, analogový přístroj si musí vypomoci se stupnicí na bloku motoru.

Pro odevzdání maximálního výkonu při vysoké účinnosti spalovacího motoru je velmi důležité zapálit směs paliva přesně v daný okamžik. Cílem je seřízení předstihu. Dojde- li k pozdnímu zapálení, až za horní úvratí, tlak výbuchu se nevyužije pro přenos na píst. Tlak odezní do výfukového potrubí přes již otvírající se výfukové ventily které, trpí, pokud směs ještě hoří. Pokud nastane opačný stav, kdy je směs zapálena předčasně, tlak výbuchu tlačí píst proti směru jeho práce. Oba tyto stavy mají podstatný vliv na spotřebu, výkon a opotřebení motoru. U benzinového zážehového motoru bereme informaci o zapálení směsi zpravidla z kabelu od svíčky 1. válce.

Na dieselmotorech se nepoužívá k zapálení směsi elektrický proud, ale směs se vznítí sama vlivem vysokého tlaku a vstřiku paliva. V tomto bodě měříme tzv. předvstřik. Na vstřikovacím potrubí je připevněná diesel sonda SP, která snímá tlaky při vstřiku paliva. Tyto tlaky působí na keramické destičky piezosnímače SP, vyrobí v nich elektrické napětí, které po zesílení přivedeme do stroboskopu.

Specifikace:

- plastový kryt, odolný proti nárazu

- velmi jasné xenonové vlákno

- Napájení 12 V

- indukční snímač

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: