Digitální stroboskopická lampa pro motory diesel a benzín,stroboskop Jonnesway

Kód: AR020006D
Premiová kvalita
Značka: JONNESWAY
6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Skladem (> 3 ks)

Stroboskopová lampa bezín a diesel

Detailní informace

Detailní popis produktu

Digitální stroboskopická lampa - Jonnesway

Stroboskopy jsou přístroje pro kontrolu a nastavení spalovacích motorů na optimální parametry v tzv. dynamickém režimu, neboli za chodu motoru. Vstupní čislo aktivuje xenonovou lampu a ta silným světelným výbojem osvětlí točivé místo na motoru. Stroboskop tak s velkou přesností zjistí, kdy motor zapaluje. Digitální stroboskop údaje přímo zobrazuje na displeji, analogový přístroj si musí vypomoci se stupnicí na bloku motoru.

Pro odevzdání maximálního výkonu při vysoké účinnosti spalovacího motoru je velmi důležité zapálit směs paliva přesně v daný okamžik. Cílem je seřízení předstihu. Dojde- li k pozdnímu zapálení, až za horní úvratí, tlak výbuchu se nevyužije pro přenos na píst. Tlak odezní do výfukového potrubí přes již otvírající se výfukové ventily které, trpí, pokud směs ještě hoří. Pokud nastane opačný stav, kdy je směs zapálena předčasně, tlak výbuchu tlačí píst proti směru jeho práce. Oba tyto stavy mají podstatný vliv na spotřebu, výkon a opotřebení motoru. U benzinového zážehového motoru bereme informaci o zapálení směsi zpravidla z kabelu od svíčky 1. válce.

Kvalitní přípravek renomovaného světového , vyznačující se vysokojakostními materiály a zpracováním s dlouhou životností,určený nejen k profesionálnímu používání.

Kvalitní přípravek renomovaného světového producenta vyznačující se vysokou jakostí a zpracováním s dlouhou životností

producent: JONNESWAY

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autodiagnostika,testery
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: